Transport of people to anywhere in Poland and Europe

Dzięki najlepszym pojazdom o bogatym wyposażeniu oraz szerokiemu doświadczeniu gromadzonym przez lata w branży transportowej możemy zapewnić najlepszej jakości  przewóz osób. My wiemy jak chcemy być traktowani będą pasażerami i tak samo traktujemy naszych klientów.

A Polish transport company with European standards

Our car is adapted to the needs of the most demanding users who value comfort while driving.

20
20 miejsc pasażerskich w wersji turystycznej

Autobus posiada 20 komfortowych miejsc pasażerskich, wraz z miejscem dla pilota lub przewodnika wycieczki oraz pełnym wyposażeniem niezbędnym w jego pracy.

Zwiększona przestrzeń między fotelami

Nasz pojazd zapewnia odpowiednią i komfortową przestrzeń na nogi, dla każdego z pasażerów, nawet na długich trasach. Poprzez demontaż jednego rzędu foteli, zwiększyliśmy przestrzeń między fotelami, zapewniając jednocześnie, iż nawet osoby o wysokim wzroście, będą zadowolone z przebytej podróży.

Air Condition
Klimatyzacja indywidualna dla każdego pasażera

Autobus wyposażony jest w wydajną klimatyzację, z indywidualnymi  i regulowanymi dla każdego z pasażerów nawiewami. Także w chłodniejsze dni, poprzez zastosowania ogrzewania za pomocą grzejników panelowych, w pojeździe utrzymana będzie komfortowa temperatura – ten rodzaj ogrzewania docenią przede wszystkim osoby z alergią, ponieważ nie generuje on dodatkowego ruchu drobinek kurzu w powietrzu.

Lighting
Oświetlenie LED indywidualne dla każdego pasażera

Autobus wyposażony jest w indywidualne oświetlenie w technologii LED, idealne, gdy chcemy skorzystać z lektury naszej książki lub czasopisma. Dodatkowo dla zapewnienia bezpieczeństwa, wnętrze, stopnie, progi oraz półki bagażowe posiadają dostosowane do pory dnia oświetlenie.

USB
Indywidualny port ładowania urządzeń mobilnych

Autobus wyposażony jest w indywidualne porty ładowania urządzeń mobilnych, tak by Państwa telefon lub tablet zawsze był online. Nawet, jeśli zapomną Państwo odpowiedniej ładowarki, do swojego urządzenia, nasz kierowca służy Państwu pomocą.

Wygodne fotele z regulacją oparcia oraz rozsuwane na bok, oraz stoliczkiem

Dzięki znakomitemu wyposażeniu w zintegrowany zagłówek, regulowane położenie oparcia, opcje rozsunięcia na boki, stoliczek z miejscem na napój oraz wykonaniu z przyjemnego w dotyku i naturalnego oddychającego materiału oraz dobranej odpowiednio twardości i wyprofilowaniu, nasze fotele zapewniają wysoki komfort podróży nawet na długich trasach.

Profesjonalny system audio-wizualny

Autobus wyposażony jest w profesjonalny system nagłośnienia, wraz z mikrofonem dla przewodnika lub pilota wycieczki, a także dwoma 22 calowymi monitorami, na którym możemy odtwarzać Państwa treści – prezentacje, filmy, muzykę w wysokiej, jakości dźwięku i obrazu.

Check what transport services we offer

For individual customers For companies and institutions For offices and tourist agencies
Sightseeing - round trips
Sightseeing - round trips
Summer trips
Summer trips
Winter trips
Winter trips
Occasional events
Occasional events
Order transport

We invite you to contact us.

Write to us about the offer:
Do you want to order a transport or need information? Contact us:
Call us: